Archiwum kategorii: Aktualności

Linia 41

Film „Linia 41” był wyświetlany w październiku zeszłego roku w Warszawie oraz w Łodzi http://www.linie41-film.net/

Jeżeli ktoś nie miał możliwości obejrzeć filmu w zeszłym roku, to „Linia 41” będzie wyświetlana ponownie w Centrum Dialogu im. m. Edelmana w Łodzi (Wojska Polskiego 83) 13 kwietnia br. o godz. 18:00.

Zapraszamy serdecznie – na pokazie będzie obecny pan Natan Grossmann, główny bohater filmu.

CLIL OGŁASZA NABÓR!!!

Chór żydowski CLIL ogłasza nabór dla osób zainteresowanych kulturą żydowską. Umiejętność czytania nut nie jest konieczna – liczy się, że masz słuch, jesteś wrażliwy na muzykę i  chcesz śpiewać.
W Warszawie spotykamy się na próbach w poniedziałki i w czwartki w godz. 18:30 – 20:30. Więcej informacji nt. naszego chóru znajdziesz na naszej stronie  :-), naszym fanpage’u oraz
w materiałach video na youtube.

W celu umówienia się na przesłuchanie w Warszawie – skontaktuj się z naszym dyrygentem, Wojciechem Pławnerem (tel. +48 692 848 706, e-mail: w.plawner@gmail.com).

Jeśli chcesz się umówić na przesłuchanie w Łodzi – skontaktuj się z naszą dyrygentką, Magdaleną Szymańską (tel. +48 609 177 590; e-mail: myszy83@gmail.com).

Gwarantujemy dobrą zabawę i niezapomnianą atmosferę. CLIL wciąga 🙂

KONCERT 5 stycznia – „Czwartkowe Wieczory u Moniuszkowców”

Serdecznie zapraszamy na jutrzejszy koncert w siedzibie Stowarzyszenia Śpiewaczego im. Stanisława Moniuszki w Łodzi przy ul. Ogrodowej 34 w Łodzi.

Będzie to koncert świąteczny z udziałem uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Pabianicach oraz łódzkiego składu Chóru Żydowskiego „Clil”.

Za nami występ w lubelskiej „Mandragorze” :)

Spędziliśmy w „Śródborowiance” trzy  pracowite dni, przygotowując się do występu w lubelskiej restauracji „Mandragora”. Wygląda na to, że publiczność była z nas zadowolona 🙂 Atmosfera przemiła, „Mandragora” nas zachwyciła i chętnie tam wrócimy! A w załączeniu kilka zdjęć z naszych warsztatów.

 

20161002_155638

20161003_174415

20161003_174238

Niedługo coroczne warsztaty chóru!

Clil (wreszcie pełnym składem… no – prawie!) spotka się na warsztatach w ośrodku „Śródborowianka”  w dniach 30 września – 2 października. Będziemy pracowali nad emisją głosu i przygotowywali się do koncertu w Lublinie. A w załączeniu zdjęcia z koncertu w Wieluniu (Concordia i Clil) oraz w Cafe ANTRAKT w Warszawie.magda-i-clil-w-antrakt-cafeclil_i_concordia_2_wielunclil_i_concordiaantrakt-cafe-7-chor